— Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları / LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Gencgorunmek.com sitesine giriş yapılması ‘Kullanım Koşulları’ metninin okunup anlaşıldığı anlamına gelmektedir. Gencgorunmek.com sitesini ziyaret ettiğinizde bu dokümanda belirtilen koşulları okuyup, anlayıp kabul etmiş olursunuz.

Gencgorunmek.com sitesinde yer alan bilgiler doktor muayenesi, teşhisi ve tedavisi yerine geçmez. Bu sitedeki makale, metin, görsel ve videolar bilgilendirme içindir. Tıp profesyonellerinin tavsiyesi, teşhisi veya tedavi protokolü yerine geçmez.

Gencgorunmek.com içeriğindeki bilgileri kullanmak ziyaretçilerin özgür iradeleri ve sorumlulukları altındadır.

Sağlık ve tıbbi konularda sıkıntılarınızın çözümü için mutlaka bir doktora danışmalısınız. Gencgorunmek.com sitesindeki bilgileri teşhis ve tedavi amacıyla kullanmayınız. Yalnızca doktora başvurmadan önce bilgilenme amacıyla değerlendiriniz. Bu bilgilerin hatalı kullanılmasından doğabilecek zararların sorumluluğu Gencgorunmek.com sitesine ait değildir.

Sitedeki makaleler editörler tarafından ilgili literatür ve yayınlar taranarak, gerekirse tercüme edilerek ve otoritelerden görüş alınarak hazırlanmaktadır.

Gencgorunmek.com site ziyaretçileri ve kullanıcıları, içeriğin bilgi amaçlı olduğunu, tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini, uygulanmasından kendilerinin sorumlu olduğunu ve sitenin hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Bu hususta ayrıca bildirim, ikaz veya ihtar yapmaya gerek bulunmamaktadır.

Sitede yer alan yorumlar ve bu yorumlarda bulunabilen bağlantı linklerinin sorumluluğu yorumu yapanlara aittir. Yorumların sorumluluğu da yorumu yapanlardadır. Bununla birlikte Gencgorunmek.com editörleri tüm yorumları detaylı olarak inceleyip yayınlamaktadır.

Hakeza yorumlardaki öneri, bilgi ve tedavi yöntemleri de tıp profesyonellerinin teşhis ve tedavisi yerine geçmez. Ziyaretçiler tarafından yorumlar bu bağlamda değerlendirilmelidir.

Yorum yapanlar da yaptıkları paylaşımların kamuya açık olduğunu kabil etmiş olurlar.

Lütfen Kullanım Koşulları maddelerini inceleyip uyunuz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda Covid-19 tedbirlerine de uyarak Sağlık Kuruluşlarına başvurmalısınız.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!