Kirpik uzatmak için doğal yöntemler

Kategori: Genel - 1.338 viewsYorum Yazın
Kirpik uzatmak için doğal yöntemler

Kirpik uzatmak için doğal yöntemler sayesinde takmak kirpiğe ihtiyaç duymadan gür ve güçlü kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken doğanın bize sunduğu mucize armağanları kullanmasını bilmektir. Kirpik uzatmak için doğal yöntemler, kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri evde nasıl yapılır, kirpik gürleştirme İbrahim Saraçoğlu, kirpik uzatıcı ürünler, kirpik uzatma Suna Dumankaya tarifleri bu yazının konu başlıklarını oluşturuyor.

 

Kirpik uzatmak için doğal yöntemler

Kirpikler genç, güzel ve seksi görünmenin önemli faktörlerinden biridir. Çünkü göz göze gelerek iletişim kurduğumuzda en çok dikkat çeken noktalardan biri uzun kirpiklerdir.

Bazıları doğuştan uzun kirpik konusunda şanslı olabilir. Eğer DNA yapınız size bu şansı vermemişse işte şimdi şans ayağınıza geldi. Kirpikleri uzatmak için doğal yöntemler kolay uygulanabilir, etkisi güçlü ve çabuktur.

 

Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri evde yapabilecekleriniz! (kirpik uzatma dogal yöntemler)

Aşağıda kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri evde yapabilecekleriniz listesini okuyabilirsiniz. Adım adım takip ederek ok gibi kirpiklere sahip olabilirsiniz.

 • Yeşil çay ile kirpik uzatma
 • Limon zeytinyağı ile kirpik güçlendirme ve uzatma
 • Kirpikleri doğru fırçalama
 • Kirpik uzatıcı beslenme düzeni
 • Ev yapımı kirpik maskesi (serumu)

 

Yeşil çay ile kirpik uzatma kürleri

Yeşil çay büyümeyi teşvik eden bileşenleriyle kirpiklerin can dostudur. Yeşil çay kullanarak yapacağınız kirpik uzatma kürleri ile önemli yol kat edebilirsiniz.

Yeşil çal flavonoidler bakımından çok zengindir. Bu bileşenler antioksidan özellikli olup kirpik büyümesini teşvik eder.

Ayrıca yeşil çay kirpik uzatma maskesi kirpik köklerinin, foliküllerin temizlenmesine yardımcı olur. Böylece daha hızlı bir kirpik uzaması sağlanabiliyor.

Yeşil çayı demleyin. Sonra bir bardağa koyu kıvamda alın. Bir pamuklu çubuk yardımıyla kirpiklerin üzerine uygulayın. Uygulamayı kökten uca doğru yapın. Yeşil çay ile yaptığınız kirpik maskesini kirpiklerde bırakın, temizlemeyin.

 

Kirpik uzaması için kirpik maskesi

Limon yağı ve zeytinyağı kullanarak kirpik maskesi hazırlamak da kirpikleri uzatmak için doğal yöntemler arasında dünyada ilgiyle uygulanan bir metottur.

Kirpik uzaması ve bakımı için yapacağınız kirpik maskesi malzemeleri

 • Bir çay kaşığı zeytinyağı
 • 10 damla limon yağı

 

Kirpik uzatma maskesi tarifi

Kirpik uzatan doğal yöntemler arasındaki kirpik maskesi için limon yağı ve zeytinyağını bir fincanda karıştırın ve pamuklu çubuk yardımıyla veya bir kirpik fırçası ile kirpiklerinize uygulayın.

Zeytinyağı kirpikleri besler, kirpik tellerinin güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda yıpranma etkilerini uzaklaştırır. Limon esansiyel yağı ise hem antiseptik hem de antimikrobiyal özelliktedir. Kirpik sağlığını tehdit eden unsurlarla mücadele eder.

Kirpik uzatma maskesi için uygulamayı akşam yatmadan önce yapın. Sabah kalkınca temizleyin.

 

Kirpik gürleştirme İbrahim Saraçoğlu

Kaş ve kirpik bakımı için mucize kür tarifiyle İbrahim Saraçoğlu karşınızda. Kirpik gürleştirme İbrahim Saraçoğlu anlatımıyla videoda sunuluyor. Doğanın bize sunduğu nimetleri kullanarak Kirpik gürleştirme İbrahim Saraçoğlu yöntemiyle çok etkili sonuçlar sağlayabiliyor.

https://youtu.be/WZu5Gq8K2nY

 

Kirpik uzatma Suna Dumankaya

Güzellik, cilt bakım ve genç kalmak konularındaki doğal uygulama önerileriyle dikkat çeken Suna Dumankaya kirpik uzatma konusunda önemli tarifler veriyor. Videoda Kirpik uzatma Suna Dumankaya anlatımıyla tarif ediliyor. Çok faydalanacaksınız!

https://youtu.be/2siwr0kC3NY

Kirpik uzatmak için doğal yöntemler Suna Dumankaya özel tarifleriyle videoda yer alıyor. Bu tariflerden istenilen sonucu almak için biraz sabırlı olmak ve düzenli uygulamak gerekiyor. Bir defalık Suna Dumankaya kirpik maskesi yapmak yeterli değildir. Suna Dumankaya kirpik maskesi belirtilen sürelerde tekrarlanmalıdır. Düzenli kullanım rimel gibi kirpiklerinizi gür, güçlü ve uzun yapmaya yeterli olacaktır.

 

 

Kirpik uzatmak için doğal yöntemler tarifler (kirpik uzatma dogal yöntemler, kirpik uzatmak icin dogal yontemler)

Doğal yöntemler arasında çok etkili bulduğumuz bir kirpik serumu evde yapım tarifini veriyoruz.

 

% 100 kirpik uzatma maskesi

Bu maske kirpiklerinizin adeta yerinden fırlayacakmış gibi uzun ve güçlü olmasının garantisidir. Kolay hazırlanır, kolay uygulanır, çok etkilidir.

% 100 kirpik uzatma maskesi gerekli malzemeler

 • Bir çay kaşığı hint yağı
 • Bir çay kaşığı emu yağı (Devekuşu yağı olarak da biliniyor)
 • Yarım çay kaşığı hindistancevizi yağı
 • 2 kapsül E vitamini yağı
 • Bir iki damla lavanta yağı
Kirpik uzatmak için doğal yöntemler-Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri evde-Kirpik gürleştirme ibrahim saraçoğlu-Kirpik uzatma suna dumankaya-Kirpik uzatıcı ürünler-Kirpik uzaması-Emu yağı-Kirpik uzatma dogal yöntemler-Kirpikleri uzatmak için doğal yöntemler-Kirpik maskesi-Kirpikleri uzatmak icin dogal yontemler-Kirpik uzatma ve gürleştirme doğal yöntemler-Kirpik uzatma kürleri-Kirpik uzatan doğal yöntemler-100 kirpik uzatma-Kirpik uzatmak icin dogal yontemler-Kirpik uzatmak için doğal yöntemler Suna Dumankaya-Kirpik uzatmak için doğal yöntemler nelerdir-Suna Dumankaya kirpik maskesi-Kirpiklerin uzaması için doğal yöntemler-Kirpik uzatma maskesi

Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri evde

 

Kirpiklerin uzaması için doğal yöntemler % 100 kirpik uzatma maskesi

Doğal yöntemlerle kirpik uzatmanın keyfini yaşamak için tüm malzemeleri karıştırarak damlalıklı bir şişe içerisine yerleştirin.

Kirpik uzatmak için doğal yöntemler nelerdir (kirpikleri uzatmak icin dogal yontemler) sorusuna Hint yağı ve emu yağı iyi birer cevap oluşturuyor. Şöyle ki Hint yağı kirpik büyümesi teşvik eden Omega 6 yağı, proteinler ve vitaminlerin doğal bir kaynağıdır.

Emu yağı ayrıca doğal anti-inflamatuar, nemlendirici, kırışıklık karşıtı, nüfuz eden, transdermal bir taşıyıcı, cildin yenilenmesini, komedogenik olmayan (gözenekleri tıkama), besleyici, anti-aging özelliklidir.

Bu karışım kirpik uzatmak için doğal yöntemler nelerdir arayışının doğru adresidir.

Hindistan cevizi yağı ve E vitamini eklenmesi, bu serumu kirpik büyümesinin hızlandırılmasına yardımcı olmak için daha geniş bir dizi yağ asidi ve besin maddesi sağlıyor.

 

Kirpik uzatma ve gürleştirme doğal yöntemler nasıl kullanılır?

Tüm malzemeleri karıştırın ve küçük bir damlalık şişesinde saklayın.

Kullanmak için parmağınıza bir damla veya pamuklu bir çubukla sıkın ve kirpik çizgisine hafifçe masaj yapın. Geceleri yaparak sabaha kadar etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz.

En iyi sonuç için günlük olarak kullanın. Bu doğal kirpik serumu kaşlarda da kullanılabilir.

Kirpik uzatıcı ürünler

Günümüz modern teknolojisi kirpik uzatmak için doğal yöntemler yanında kozmetik ürünlerle de hizmetinizdedir. Kirpik uzatmak için doğal yöntemler yanında kullanabileceğiniz kirpik uzatıcı ürünler arasında neler olabilir?

 • Kaş ve kirpik jeli
 • Kirpik kaş uzatıcı kalıcı kök hücre serumu
 • Kirpik uzatıcı hacim veren maskara
 • Kaş ve kirpik bakım serumu

 

The post Kirpik uzatmak için doğal yöntemler appeared first on Genç Kalanlar.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!