Kaş kirpik bakım yağı kullananlar

Kategori: Güzellik - 858 viewsYorum Yazın
Kaş kirpik bakım yağı kullananlar

Kaş kirpik bakım yağı kullananlar bu ürünlerden vazgeçemiyorlar. Kaş gürleştirme ve kirpik uzatma için özel olarak formüle edilmiş kaş kirpik yağı bitkisel yağlardan oluşuyor.
Birçok sebepten dökülen, cansızlaşan veya seyrekleşen kaş ve kirpikler için Kaş Kirpik Bakım Yağı tek başına yeterli oluyor.  Kaş ve kirpik köklerini besleyerek hem güçlenmesini, hem de yeni kıl köklerinin oluşmasını sağlıyor. Günde 1-2 kez paketin içindeki özel fırçası ile kaş ve kirpiklere uygulanıyor.

Bu yazıda; kaş ve kirpik bakım yağı uygulaması nasıl yapılır ve etkileri nelerdir gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Kaş ve kirpik yağı gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kaş kirpik bakım yağı kullananlar açıklıyor!

Kaş kirpik yağı kaş ve kirpik kökleri iyi temizlenemeyen makyaj artıkları, vitamin eksikliği ve hatalı epilasyon gibi nedenlerle seyrekleşebilir. yaşla birlikte kaş ve kirpiklerde azalma olabilir. Kaş kirpik yağı zayıflayan kıl köklerini zengin bitkisel yağ içeriğiyle güçlendiriyor.

Kaş kirpik yağı içerisinde neler bulunuyor?

Ürün ve markaya göre kaş kirpik yağı veya kaş ve kirpik bakım yağı içeriği değişkenlik gösterebiliyor. Bununla birlikte kaş ve kirpik bakım yağı içeriği genel olarak şu yağlardan oluşuyor.

 • Argan Yağı (Argan Oleum)
 • Tatlı Badem Yağı (Prunus Dulcis)
 • Hint Yağı (Ricini Oleum)
 • Buğday Yağı (Triticum Germinis Oleum)
 • Susam Yağı (Oleum Sesamum)
 • Keten Tohumu Yağı (Linum Usitatissimum)
 • Jojoba Yağı (Simmondsia Californica)
 • Kayısı Çekirdeği Yağı (Prunus Armeniaca)

Kaş ve kirpik yağı kullananlar yorumları

Doğa bize kirpiklerinizi ve kaşlarınızı en iyi şekilde geri almak için vitaminler, mineraller, yağ asitleri ve antioksidanlar içeren bitkilerden elde edilen harika yağlar sağladı. Daha uzun, daha kalın ve daha güçlü kirpikler mi istiyorsunuz? İşte bu isteği yerine getirenlerin yorumları!

kaş kirpik bakım yağı-kaş kirpik bakım yağı kullananlar-kaş kirpik yağı-kaş ve kirpik bakım yağı-kaş ve kirpik yağı
Kaş kirpik bakım yağı kullananlar!

Kaş kirpik bakım yağı kullananlar etkilerini açıklıyor!

 • Kaşlarımı yanlış alan bir kuaför faciasından 1 ay kadar sonra kullanmaya başladım. küsen yerlerde şuan ince kaşlar var. ama diğer kaşlar gibi değiller. çok düzenli kullanmasam da aklıma geldikçe uyguladım kaşlarıma. ince ince çıkanları gördüğümden dolayı başarılı fikrini veriyor bana. ama yağdan dolayı mı, zaten çıkacağı mı varmış çok da emin değilim. pişman etmedi aldığıma diyebilirim. (kaş kirpik yağı yorumlar, kaş ve kirpik bakım yağı kullananlar, kaş ve kirpik yağı kullananların yorumları, Süslü)
 • Eskiden her akşam makyaj temizleme pamuğunda mutlaka dört-beş tel kaş-kirpik görüyordum ama bu yağ sonrasında dökülme tamamen kesildi. yeni kaş çıkarttığını söyleyemem, sanırım onun için daha uzun süre kullanmak gerekiyor. ama dökülmeyi kesmesi bende umut ışığı oldu. (kaş kirpik yağı yorumlar, kaş ve kirpik bakım yağı kullananlar, kaş ve kirpik yağı kullananların yorumları, Süslü)
 • Hem kaşlarımın hem kirpiklerimin rengini koyulaştırdı ve dökülmeyi kesti resmen kaşlarım, kirpiklerim uzadı. (kaş kirpik yağı yorumlar, kaş ve kirpik bakım yağı kullananlar, kaş ve kirpik yağı kullananların yorumları, Trendyol)
 • 3 haftadır kullanıyorum, açıklama kısmında günde 1-3 kez ve her gün kullanın diyordu ben bazı günler 1 bazı günler 2 kez sürebildim, ara ara sürmeyi unuttuğum günler oldu 🙁 ona rağmen etkisini gördüm diyebilirim. Kaşlarımda henüz belirgin bir değişim yok sadece bir tık rengi koyulaştı. Daha parlak daha canlı görünüyor. Kirpiklerime gelecek olursak bence kirpiklerimde fark edilir bir değişim var. Öyle influencerların öve öve bitiremediği, kısacık kirpiklerim kaşlarıma değiyor artık dediği kadar abartı bir uzama değil tabii ki. O yüzden fazla beklentiye girmeyin derim 🙂 (kaş kirpik yağı yorumlar, kaş ve kirpik bakım yağı kullananlar, kaş ve kirpik yağı kullananların yorumları, HepsiBurada)
 • Ürünü yaklaşık 5 gün boyunca gece yatmadan önce düzenli olarak uyguladım. Kaşlarımın başlangıç ve kavis noktalarında seyreklikler vardı. O seyreklikleri doldurdu. Ayrıca kaşlarım sıklaştı. Kirpiklerimde ise sürekli olarak kıvırdığım için bölgesel dökülmeler vardı. Bu dökülmeleri kapattı. Ayrıca kirpiklerim sıklaştı, uzadı ve kıvrıldı. (kaş kirpik yağı yorumlar, kaş ve kirpik bakım yağı kullananlar, kaş ve kirpik yağı kullananların yorumları, HepsiBurada)

Kaş ve kirpik yağı gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kaş kirpik bakım yağı yorumları gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!