Göz çevresi dermaroller uygulamaları ile mucize etkiler!

Kategori: Anti-aging - 862 viewsYorum Yazın
Göz çevresi dermaroller uygulamaları ile mucize etkiler!

Göz çevresi dermaroller ile sorunlarından kurtulabilir. Dermaroller göz çevresi için medikal estetik merkezi veya evde de uygulanabiliyor. Dermaroller mikroiğneleme olarak da bilinen bir tekniktir. Cilt gençleşmesini destekleyen bir kolajen indüksiyon tedavisidir. Gözlerinizin altındaki koyu halkaları azaltmak istiyorsanız, mikroiğneleme, bölgedeki kolajeni artırarak ve esas olarak hacmin kaybolduğu yerlere hacim ekleyerek yardımcı olacaktır.

Bu yazıda; göz çevresi dermaroller tedavisi ne kadar etkili, göz altı dermaroller uygulaması nasıl yapılır ve etkileri nelerdir gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Göz altı dermaroller gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmakgenç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Göz çevresi dermaroller

Göz çevresi dermaroller uygulaması nedir ve nasıl yapılır? Yaşlanma nedeniyle gözlerin altında oluşabilecek koyu halkaların kurbanıysanız, bir şeylerin fark yaratacağını umarak kapatıcılardan göz kremlerine kadar her şeyi denemişsinizdir. 

Göz altı için dermaroller

Gözlerin altındaki koyu halkalar yaşlanmanın bir sonucudur. Mikroiğneleme, göz altı halkalarınızın geçmişte kalmasına yardımcı olacak, burada ofisimizde uygulanan etkili bir yaşlanma karşıtı tedavidir.

Göz altı dermaroller uygulamaları nelerdir?

Kollajen üretimi yaşla birlikte büyük ölçüde yavaşlar. Mikroiğneleme ile vücudun yaralanma olarak yorumladığı ve sonuç olarak kendini iyileştirmek için daha fazla kolajen ürettiği bir tedavi uyguluyoruz. Tedavinin ardından kolajen seviyeniz yükselir ve daha önce hacimsiz olan bölgelere genç ışıltının geri döndüğünü göreceksiniz.

Özellikle koyu halkaları veya ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi başka bir cilt sorununu hedef alıyor olsanız da, sorunun köküne, kolajen kaybına saldıracaksınız. Göz kremi sürerek koyu halkaları yok edeceğini ummak yerine, göz çevrenize tam olarak ihtiyacı olan şeyi vermiş olacaksınız: artan kolajen.

Dermaroller olarak bilinen el tipi bir cihaz ciltte ileri geri süpürülür. Dermaroller, ciltte küçük delinme yaraları oluşturan ince iğnelerle doludur. Cilt bu mikro yaralanmalara artan kan akışı ve kolajen üretimi ile tepki verir.

Dermaroller göz çevresi mikroiğneleme tedavinizin ardından gözlerinizin altındaki koyu halkalarda iyileşme göreceksiniz. Artık işe yarayacaklarını umarak pahalı mucize göz kremlerini aramanıza gerek kalmayacak, sadece hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak, göz kremi kullanmayı bırakmanın zamanı değil. Aslında, cilt bakım ürünlerini uygulamak için bir zaman varsa, bu tam zamanı!

Göz altı dermaroller gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmakgenç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Ruşur taşı kullananlar gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!