Transparan pudra nedir?

Kategori: Güzellik - 462 viewsYorum Yazın
Transparan pudra nedir?

Transparan pudra nedir? Makyajı bitirmek ve sabitlemek için transparan pudrayı mutlaka elimizin altında tutmalıyız. Transparan pudra makyajı sabitlemek veya bir görünümü tamamlamak için kullanılır. Bu nedenle makyaj sabitleme pudrası olarak da anılıyor. Renksiz olması cilt tonunu değiştirmemesi tercih edilme sebebidir. Özellikle yağlı T bölgesi için muhteşem sonuçlar veriyor.

Bu yazıda; makyaj sabitleme pudrası, transparan pudra mı normal pudra mı gibi çok işinize yarayacak ve daha önce neden bilmiyordum diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Makyaj sabitleme pudrası gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Transparan pudra nedir?

Transparan pudra nedir? Bu tip pudra, makyaj uygulamasının sonunda, sprey sıkmadan önce  veya makyajı kendi başına sabitlemenin bir aracı olarak kullanılır. Ancak kapatıcı olarak değil.

en iyi transparan pudra önerileri-makyaj sabitleme pudrası-transparan pudra mı normal pudra mı-transparan pudra nasıl kullanılır-transparan pudra nedir-transparan pudra önerileri-uygun fiyatlı transparan pudra önerileri-yağlı ciltler için transparan pudra
Makyaj sabitleme pudrası önerileri

Transparan pudra mı normal pudra mı? Eğer etkili bir makyaj yapmak durumunda iseniz mutlaka transparan makyaj sabitleyici pudra kullanılmalıdır.

Transparan pudra nasıl kullanılır? Pudra fırçası ile kullanılabilir. Yüzün yağlı bölgelerine pudra fırçası ile sürülebiliyor. Her cilt tipi için uygundur.

Transparan pudra önerileri

Transparan pudra, genellikle makyajı sabitlemek için kullanılan şeffaf, renksiz bir yüz pudrasıdır. Yağlı ciltler için transparan pudra sadece parlaklığı kontrol etmek ve cilde mat bir görünüm kazandırmak için de kullanılabilir. Büyük bir pudra fırçasıyla yarı saydam pudrayı yüzünüzün her yerine hafifçe fırçalayarak uygulayın.

Transparan pudra nedir?

Makyajı sabitlemek için (fondöten, allık, kapatıcı vb.), transparan pudra önerileri dışında daha iyi bir şey yoktur

Transparan pudra önerileri olarak her cilt tipine uygun olmakla birlikte özellikle yağlı ciltler için transparan pudra markaları içerisinde kozmetik mağazalarında en çok karşımıza çıkanları buradan inceleyebilirsiniz.

Makyaj sabitleme pudrası

Makyaj sabitleme pudrası olarak da bilinen transparan pudra yüzde herhangi bir pigment veya kapatıcılık olmadan uygulanan, şeffaf beyaz bir tozdur. Makyaj sabitleme pudrası renksizdir ve aydınlatmak, parlaklığı azaltmak ve yağı emmek için kullanılır.

Yüzde transparan pudrayı uygulamak için en iyi bölgeler göz altı, burun çevresi ve çenenin ortasıdır.

Transparan pudra mı normal pudra mı gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Transparan pudra önerileri gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!